FitDeck Mobile

FitDeck Mobile 1.6.7

Telefoniczna namiastka trenera

FitDeck Mobile to program zawierający opisy i rysunki ćwiczeń rozwijających tężyznę fizyczną. Karty z ćwiczeniami można układać w losowe lub koncentrujące się na wybranych partiach muskulatury programy treningowe. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szeroka gama ćwiczeń
  • Przejrzyste rysunki i opisy

Wady

  • Brak śledzenia postępów i indywidualnych planów treningowych
Więcej

Dobry
7

FitDeck Mobile to program zawierający opisy i rysunki ćwiczeń rozwijających tężyznę fizyczną. Karty z ćwiczeniami można układać w losowe lub koncentrujące się na wybranych partiach muskulatury programy treningowe.

Zaletą ćwiczeń w FitDeck Mobile jest fakt, że nie potrzeba do nich żadnych przyrządów. Wystarczy Twoje ciało i telefon. Mobile FitDeck precentuje ćwiczenia na kartach z rysunkami i opisami. Kliknięcie ładuje kolejną kartę. Co jakiś czas program przypomina o przerwie i uzupełnieniu płynów.

FitDeck Mobile oferuje bardzo wiele ćwiczeń, każdy znajdzie coś dla siebie. Niestety program w żaden sposób nie śledzi naszych postępów, ani nie pozwala na tworzenie indywidualnego planu treningowego. W żaden sposób nie poradzono sobie z największym wrogiem gadżetów do fitness - czyli z naszym wrodzonym lenistwem.

Mimo to, FitDeck Mobile można polecić zwłaszcza początkującym fanom fitness. Ćwiczeń jest wiele, program jest prosty w obsłudze i nie wymaga zakupu dodatkowych narzędzi ani karnetu na siłownię.

Jeśli szukasz prostych ćwiczeń i ogólnorozwojowych programów treningowych, na początek FitDeck Mobile będzie w sam raz. Jeśli Ci się spodoba, poszukaj żywego trenera.

Sporty

FitDeck Mobile

Download

FitDeck Mobile 1.6.7